CZERWONACKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z O.O.

ZOSTAŁO ZAREJESTROWANE W 1998 ROKU.

Założycielem i jedynym udziałowcem Spółki jest Gmina Czerwonak.

W połowie 2000 roku oddano do użytku pierwszy budynek mieszkalny na Os. Leśnym 24 w Koziegłowach. Wtedy również rozpoczęto budowę drugiego budynku na Os. Leśnym 25. Przekazanie mieszkań do użytku nastąpiło w listopadzie 2002 roku.
W kwietniu 2004 roku oddano do użytku budynek na Os. Leśnym 26 (48 mieszkań), a w październiku 2005 roku budynki na Os. Leśnym 27 i 28 (łącznie 84 mieszkania).
W listopadzie 2007 roku oddano do użytku 3 budynki (nr 4F, 4G, 4H – łącznie 132 mieszkania), w maju 2008 roku 2 kolejne (nr 23 i 29 – łącznie 58 mieszkań i 14 lokali handlowo-usługowych), a w marcu 2011 roku nowe osiedle przy ul. Obornickiej 18A/18B w Bolechowie Osiedlu.

Zasoby mieszkaniowe Czerwonackiego TBS w Koziegłowach składają się obecnie z:

Zarząd Spółki kładzie duży nacisk na otoczenie budynków, przystosowanie osiedli do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zaspokojenie potrzeb najmłodszych mieszkańców.

Osiedla Czerwonackiego TBS w Koziegłowach położone są na terenach przylegających do Puszczy Zielonki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się ośrodek zdrowia, pływalnia, skate-park, liczne punkty handlowe i usługowe oraz przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum.

Dojazd do centrum Poznania zapewniają trzy linie poznańskiej komunikacji miejskiej (70, 72 i nocna 237) oraz komunikacja Gminy Czerwonak.

Budynki wykonane są w technologii tradycyjnej, z materiałów wysokiej jakości. Wyposażenie mieszkań umożliwia natychmiastowe zamieszkanie.

 
Serwis internetowy www.cztbs.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.    ZAMKNIJ